Pierwszoklasiści oficjalnie uczniami ZSPU

Włodzimierz Kaszyński   18 października 2022   Możliwość komentowania Pierwszoklasiści oficjalnie uczniami ZSPU została wyłączona

Ostatnie dni obfitowały w wydarzenia ,których głównymi bohaterami byli uczniowie klas pierwszych ZSPU.

W piątek i w poniedziałek odbyły się imprezy integracyjne. Młodzież spotkała się z wychowawcami na terenie naszej szkoły przy ul. Kostrzyńskiej 46. Impreza była okazją do poznania się uczniów z wychowawcami klas. Czekały na nich liczne atrakcje, takie jak symboliczne otrzęsiny, ciepły grillowy posiłek, wata cukrowa i ognisko. Czas umiliły zabawy w zespołach klasowych. Nie zabrakło też okazji do przyjaznych rozmów i integracji między klasami. Pogoda i humory wszystkim dopisały.

We wtorek zaś, nasi pierwszoklasiści stali się pełnoprawnymi członkami społeczności uczniowskiej Zespołu Szkół Przyrodniczo-Usługowych im. Stanisława Mikołajczyka w Gnieźnie. Przedstawiciele klas złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły.  Delektowaliśmy się również pięknymi wykonami piosenek śpiewanych przez  Igę i Vanessę z klasy 1 To  oraz poezją w wykonaniu Oli i Olka z klasy 2TG.

Całą uroczystość poprowadziły- jak zwykle profesjonalnie - Wiktoria i Weronika.

Te dni należy  zaliczyć do udanych,  na pewno na długo pozostaną w pamięci uczniów. Cieszymy się, że mieliśmy okazję, aby inaczej niż zwykle, spędzić wspólnie razem czas